Wycieraczki zewnętrznePrzed każdym wejściem do budynku powinna znaleźć się wycieraczka zewnętrzna. Wycieraczki wejściowe zewnętrzne to niezbędny element wyposażenia zarówno domów i mieszkań, jak i fabryk oraz obiektów użyteczności publicznej. Ich najważniejszą funkcją jest zatrzymywanie zanieczyszczeń i zapobieganie przedostawaniu się ich do wnętrz. Jeżeli wycieraczki przed drzwi wejściowe są właściwie dobrane i odpowiednio chłonne, skutecznie zbierają wodę deszczową, błoto czy topniejący śnieg, a także wszelkie inne zanieczyszczenia, jakie mogą być przenoszone na butach. Oprócz tego właściwie zaprojektowane wycieraczki na zewnątrz idealnie wpasowują się w bryłę budynku i pełnią funkcje estetyczne.

Maty wejściowe – producent

Jesteśmy producentem mat wejściowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. duże wycieraczki pod drzwi, wycieraczki do butów zewnętrzne, maty wejściowe do biura, a także wycieraczki wejściowe do sklepu. Ważną grupę produktów stanowią także maty wycieraczki systemowe, wycieraczki obiektowe oraz wycieraczki przemysłowe zewnętrzne. Duża grupa produktów sprawia, że wybór wcale nie jest taki prosty. Aby mieć pewność, ze wycieraczka zewnętrzna zostanie właściwie dobrana do specyfiki budynku, najlepiej skorzystać z fachowej porady naszych doradców.

Jak wybrać wycieraczkę zewnętrzną?

Przy wyborze wycieraczki – maty wejściowej w pierwszej kolejności należy określić najważniejsze parametry interesującego nas produktu – materiał wykonania, właściwości, sposób montażu oraz wielkość. Najlepszym wyborem są maty wejściowe na wymiar, istnieje wtedy bowiem pewność, że będą idealnie pasowały do przeznaczonego na nie miejsca. Wycieraczka wejściowa duża, a może produkt o standardowych wymiarach – jako producent wycieraczek wysokiej jakości każdemu Klientowi zapewniamy dowolne maty wejściowe na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż wycieraczek zewnętrznych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców: współpracujemy z firmami, hotelami, centrami handlowymi, właścicielami magazynów i obiektów przemysłowych oraz zarządcami budynków użyteczności publicznej.

Wycieraczki systemowe zewnętrzne

Jako producent wycieraczek systemowych oferujemy wysokiej jakości zestawy czyszczące do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nasze wycieraczki systemowe zewnętrzne przystosowane są do dużego natężenia ruchu w danym miejscu oraz doskonale integrują się z podłożem. Posiadamy różnorodne wycieraczki, w tym także wycieraczki systemowe aluminiowe. Wszystkie wyroby dostosowujemy do warunków technicznych obiektu. Co więcej, na życzenie Klienta zapewniamy wsparcie w montażu wycieraczek podłogowych systemowych, które zostały zamówione w naszym sklepie internetowym. Tworzymy stabilne i bezpieczne dla przechodzących konstrukcje, których skuteczności opiera się na połączeniu wycieraczek systemowych wewnętrznych oraz wycieraczek zewnętrznych. Ważną grupę produktów stanowią u nas wycieraczki systemowe wpuszczane.

Wycieraczki wpuszczane w posadzkę

Niezwykle estetycznym, skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem są wycieraczki zewnętrzne wpuszczane. Do zabudowywania wycieraczek we wpustach posadzek służą ramy systemowe z aluminium lub stali nierdzewnej. Dzięki nim elementy czyszczące stabilnie przylegają do podłoża i są zabezpieczone przed uszkodzeniami. Wycieraczki wpuszczane bardzo skutecznie zbierają wodę i zanieczyszczenia, tym bardziej, że można wyposażyć je w systemy odprowadzające wodę. Jest to osadnik mający formę specjalnego pojemnika, który znajduje się pod elementami czyszczącymi. Jego zadaniem jest zbieranie nadmiaru wody i innych zabrudzeń, które następnie mogą zostać odprowadzone do kanalizacji deszczowej. Dzięki temu wycieraczki charakteryzują się najwyższą skutecznością działania.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-40 z 53 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password