Wycieraczki gumowe ażurowe

Wytrzymałe wycieraczki gumowe ażurowe Unimat 22 R/MGA

Proponujemy niezwykle popularne wycieraczki ażurowe, które zostały wykonane z dobrej jakości gumy. Dzięki temu, że to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, nasze wyroby można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oferowane przez nas wycieraczki gumowe ażurowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność oczyszczania butów. Jednocześnie zalecamy ich stosowanie w pomieszczeniach, w których podłoga jest śliska, ponieważ mają one właściwości antypoślizgowe.

U nas dokupisz szczotki do wycieraczek ażurowych

Specjalne wypustki znajdujące się na wycieraczce ażurowej gwarantują dobre oczyszczenie obuwia. Aby jednak uzyskać jeszcze lepsze efekty, proponujemy Klientom specjalne szczotki czyszczące. Ponieważ można je w każdej chwili usunąć, ich oczyszczenie z zabrudzeń nie jest kłopotem.W naszym sklepie dostępne są od ręki wycieraczki gumowe ażurowe o wymiarach 100 x150 cm oraz dopasowane do nich szczotki czyszczące. Klientów zainteresowanych produktami o nietypowych wymiarach zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – wyprodukujemy wycieraczki gumowe ażurowe o dowolnych kształtach i wymiarach.
Dodatkowa można zakupić lączniki do gum ażurowych, którymi łączymy poszczególne gotowe moduły lub sekcje wykonane na wymiar.

Stwórz z nami strefę oczyszczania

Jako producent wycieraczek systemowych mamy w ofercie wiele różnorodnych produktów, które pozwalają stworzyć strefę czyszczenia obuwia lub kół pojazdów. Klienci mogą zakupić u nas m.in. wycieraczki przemysłowe i aluminiowe, gumowe, maty osuszające i pyłochłonne, maty z logo i wiele innych.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password