Wycieraczki wewnętrzneWycieraczka wewnętrzna to niezbędny element wyposażenia każdego domu, mieszkania czy budynku o innym przeznaczeniu. Dzięki niej znacznie łatwiej utrzymać ład i porządek w pomieszczeniach. Skutecznie zatrzymuje ona wodę, piasek oraz inne zabrudzenia, co ma wpływ nie tylko na czystość, ale pozwala również chronić podłogi przed zniszczeniem. Wycieraczki wewnętrzne dostępne w naszej ofercie to produkty o różnorodnym przeznaczeniu, które można dostosować do każdych warunków technicznych. Oferujemy maty wejściowe wewnętrzne zarówno do budynków nowo powstających, jak i do istniejących obiektów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji wycieraczek podłogowych, skutecznie dobieramy wycieraczki do konkretnych potrzeb. Tworzymy solidne i trwałe rozwiązania, co pozwala nam budować dobre relacje z naszymi Klientami. W naszej ofercie znajdują się zarówno wycieraczki duże, jak i produkty o standardowych wymiarach.

Wycieraczki wewnętrzne systemowe

Ważnym profilem naszej działalności jest produkcja wycieraczek wewnętrznych systemowych. Są to produkty specjalnego przeznaczenia, które tym różnią się od konwencjonalnych wycieraczek na buty, że mają znacznie lepsze właściwości czyszczące, a także zupełnie inną konstrukcję. Wycieraczki wewnętrzne systemowe umożliwiają stworzenie ciągów czyszczących w różnorodnych obiektach - od budynków usługowych, centrów handlowych, hoteli i restauracji, poprzez apartamentowce i instytucje publiczne, aż po zakłady przemysłowe i magazyny.

Najważniejszą cechą wycieraczek wewnętrznych systemowych  jest wielofunkcyjność. Wyposażone są w różne rodzaje wkładów czyszczących, z których każdy odpowiada za zatrzymywanie innego rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu pozwalają w najwyższym stopniu ograniczyć roznoszenie zanieczyszczeń, a tym samym chronią także podłogi przed mikrouszkodzeniami powstałymi w wyniku kontaktu z drobnymi cząstkami brudu. Wycieraczki systemowe wewnętrzne mogą zatrzymać nawet kilka kilogramów zabrudzeń, co nie wpływa na zniszczenie ich struktury. Wszystko to sprawia, że są niezwykle popularne w obiektach handlowych i usługowych.

Jako producent wycieraczek systemowych oferujemy wysokiej jakości zestawy czyszczące do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wycieraczki przemysłowe wewnętrzne

Wycieraczki przemysłowe to grupa wycieraczek, do których zalicza się: wycieraczki aluminiowe zewnętrzne, kraty stalowe, wycieraczki gumowe oraz maty antyzmęczeniowe. Wszystkie z wycieraczek przemysłowych wewnętrznych nadają się do zastosowania w szczególnych warunkach, jakie panują w halach, magazynach i innych obiektach tego typu. Aby jednak właściwie spełniały one swoje funkcje, najważniejszy jest odpowiedni dobór wycieraczki przemysłowej do podłoża, a także do charakteru pracy, jaki ma miejsca w danym obiekcie. Nasi doradcy służą fachowymi poradami, dzięki którym Klienci mają pewność, że wycieraczki przemysłowe zapewnią bezpieczeństwo i będą dobrane zgodnie z przeznaczeniem.

W naszej firmie dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, dzięki czemu szybko realizujemy nawet bardzo duże zlecenia. Dbamy o estetykę wykonania wszystkich wyrobów oraz korzystamy z wysokiej jakości tworzyw, co sprawia, że każdy z naszych produktów dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Prowadzimy sprzedaż wycieraczek przemysłowych dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Jest 106 produktów.

Pokazano 1-40 z 106 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password