Wycieraczki – kraty stalowe ocynkowane

Kratka – metalowa wycieraczka to idealny sposób na utrzymanie czystości. Wycieraczki metalowe na wymiar dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nowoczesną konstrukcją i industrialnym wyglądem. Do produkcji krat stalowych serratowanych używamy ulepszonych materiałów, dzięki czemu są one niezwykle trwałe i estetyczne. Wszystko to sprawia, że wycieraczki metalowe zyskują coraz większą popularność wśród projektantów, monterów i klientów. Relatywnie niska cena wycieraczek wejściowych metalowych sprawia, że są korzystną inwestycją – ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić na sprzątaniu podłóg w obiekcie oraz wydłuża żywotność wszystkich rodzajów posadzek.

Wycieraczka metalowa ocynkowana stanowi świetną alternatywę dla wycieraczek aluminiowych. Docenia się ją za wszechstronność, ponieważ kraty stalowe antypoślizgowe wytrzymują bardzo duże obciążenia i można stosować je w miejscach o intensywnym ruchu pieszych. Co więcej, ze względu na swoje właściwości, wycieraczki stalowe zwiększają bezpieczeństwo i minimalizują ryzyko poślizgnięć.

Wycieraczki metalowe zawdzięczają swój nowoczesny wygląd ocynkowanej stali, z której są wykonane. To stop odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu przez lata utrzymuje jasną, żywą barwę. Krata ocynkowana na wymiar jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, lecz także niezwykle trwała. Wycieraczki wejściowe stalowe wyróżniają się także tym, że nie wymagają częstych zabiegów pielęgnacyjnych.

Konstrukcja krat stalowych ocynkowanych opiera się na dwóch szeregach przecinających się płytek stalowych. Grubsze odpowiadają za wytrzymałość całej konstrukcji, natomiast cieńsze służą do czyszczenia butów. Wycieraczki ocynkowane przeznaczone są do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wycieraczki stalowe zewnętrzne sprawdzają się przed wejściami do różnych budynków: bloków mieszkalnych, placówek medycznych, urzędów, dworców czy sklepów wielkopowierzchniowych.

Wybierz wycieraczki ocynkowane, a będzie to dobra inwestycja na lata.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password