Gotowe wycieraczki Unimat 12 Home&Garden

Wycieraczka Unimat 12 Home&Garden to propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują sprawdzonych i szybkich rozwiązań. Wycieraczka przed dom gotowa jest do pracy już po wyjęciu z pudełka – idealnie sprawdzi się do stosowania w domu, ogrodzie zimowym, garażu, oranżerii, domku narzędziowym czy w małym biurze. Unimat 12 Home&Garden to sprawdzone wycieraczki wejściowe do domu, wycieraczki tarasowe oraz wycieraczki do ogrodu.

Konstrukcja wycieraczki Unimat 12 Home&Garden oparta jest na specjalnie zaprojektowanych profilach aluminiowych z wkładami czyszczącymi: tekstylnymi, tekstylnymi poliamidowymi, gumowymi, szczotkowymi, wykonanymi z włókna kokosowego czy wkładami mieszanymi. Profile aluminiowe wraz z wkładami czyszczącymi zamontowane są na stałe w specjalnej rampie, dzięki czemu wycieraczki wejściowe domowe są stabilne i doskonale spełniają swoje funkcje. Spód wycieraczki zabezpiecza posadzkę przed zarysowaniem oraz zniszczeniem w wyniku przenikania wilgoci.

Używanie wycieraczek zewnętrznych do domu Unimat 12 Home & Garden to najlepszy wybór dla tych, którzy nie chcą tracić na montaż maty wejściowej. Jest to także najprostszy sposób, aby skutecznie oczyszczać obuwie i zabezpieczyć pomieszczenia przed brudem i wilgocią. Ta solidna oraz wyjątkowo elegancka wycieraczka pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych stref przy wejściach.

Poznaj naszą ofertę gotowych mat wejściowych do domu Unimat 12 Home&Garden.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password